Mobil radyo


Mobil radyo

Mobil radyo ile herkese merhaba. Gelişmiş teknolojimiz artık bilgisayarlarımıza bir ekran kartı gerektirmeden hususi radyo programı aramadan radyo dinleme imkanı sunmakta.
İnternet üzerinden radyo dinleme imkanı artık telefonlarımızda da bulunmakta. Program gerektirmeden internetin olduğu her yerden artık radyonuzu dinleyebilecek üstelik o alanda Mobil chat yapabileceksiniz.
Eskiden yeni program gerektirirdi telefonlar. Yada kendisinde varsa dinleye bilirdik. Şimdi binlerce link ile dinlene bilmekte ve üstelik makaraci.net adresinde hem seviyeli sohbet edip hemde birbirinden güzel djlerin şarkılarını dinleyebilir yada istek isteyebilirsiniz.
Hatta ayrı bir zevk olan djligi sizde bizimle birlikte tadabilirsiniz.

Mobil radyo

Mobil sohbet ederken isterseniz mobil bir yayıncıda olabilirsiniz. İster Androirc kullanıcısı olun ister webden girmiş olun farketmez.
Sadece android telefonunuza bir program yüklemek yeterli olacaktır.
Google play aracılığıyla BroadcastMyself veya mediacast pro uygulamasıyla djlik programını ücretsiz edinebilirsiniz.
Programı yükledikten sonra djlik ayarlarını #dj kanalından temin edip. Uygulamaya yükleyip keyifle djliğin tadını çıkara bilirsiniz.
Hatta şarkıları indirmek için yine google play ile şarkı evreni, music downloader, gibi bir çok uygulamayı kullana bilirsiniz.
İsteklere yer verebilir, yayın içinde kanal genelinde bedava arkadaşlık sitesi sohbetini okuyabilir makara sohbet haline çevire bilirsiniz.

Gönülden sevenler olarak bir arada bulunmanın mutluluğu ile harika yayınlara imza atmaya hazırmısınız?
Biz bedava tanışma sitesi olarak sizin sesinizi duymayı heyecanla bekliyoruz.

Mobil radyo

Mobil radyo

Sohbette dinleyici yada dj olmak

Ukala Sohbet te dinleyici yada dj olmak çok basit. Eğer Androirc girişi ile girdiniz ise aramıza. Radyo dinleme programı olan winap tarzında uygulamaları temin ederek web girişi sağlamadan radyo yayınını dinleye bilirsiniz.
Eğer mobilsohbet girişi yaptınız ise dinleyici olmanız daha kolay.
Mobil apletler üzerinde çal butonu otomatik kanala girdiginiz an aktif olacaktır. Değilsede siz çal botunona dokunarak aktif hale getirebiliyorsunuz.
Bazen bunalıyorum dediğiniz anlarda, sesinizi sevdiğiniz insanlara duyurup, onları konuk ederek yayınınızda huzur bulabilirsiniz.
Asla unutmayınızki her yeni gün yeni bir umut demektir.
Karşınıza kimler ve nasıl zamanlarda size ilâç gibi gelecek bilemezsiniz. Ohalde sizde hemen denemek için yayıncı olmak yada radyo dinlemek için www.makaraci.net adresine giriş yapın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Referans: Sohbet Siteleri - Sohbet Odaları - SohbetGemisi