Mobil sohbet chat


Mobil sohbet chat

Mobil sohbet chat aramaları yapan dostlar herkese merhaba. Bugün konumuz eskiye nazaran irc sohbet dünyasının ne kadar ilerlemiş olması.
Teknojik açıdan gereğinden fazla gelişmiş platformlara sahibiz. Bir çoğu para tuzağı. Neden para tuzağı derseniz. Şöyle ki;
Eski sürüm mobil chat giriş alanlarının nesi vardı acaba diye düşünmeden edemiyoruz kendimizi. Zchat sohbet alanları bir hayli gösterişli.
Elbette sizlerde user olarak gösterişli yerleri tercih ediyor ve seviyorsunuz. Fakat benim gibi eski biriyseniz sohbet siteleri içinde sevdiğiniz sohbet şekli eski sürüm olur.
Alışkanlık mı desek yoksa sadece sohbet  arzusumu bende bilmiyorum. Fakat yeni sürüm sohbet alanlarında sohbet edemiyorum.
Renkler ve zevkler tartışılmaz  diye boşuna demiyorlar.

Mobil sohbet chat

Peki bu alanlarda sadecesohbet mi var?
İnsanların çeşitli arayışları elbette var. Kimileri makara sohbet arıyor, kafa dağıtmak için. Bazıları aşkla sohbet edecek yer arıyor. He bulabiliyormu diyorsanız. Aşkla sohbet eden bir çok insan var.
Benim gibilere gelirsek eğer herkesi ölçüp tartıp bir şekilde sınavda bırakır. Bana göre çünkü, sohbet siteleri içinde hiç kimse merhaba merhaba dan ötesini hak etmiyor.
Hiçbir insan kendisi gibi davranmıyor. Bir başkası gibi davranıyor. Yada olmak istediği içinde sakladığı kötülüklerin anasını bu chat siteleri içinde ortaya çıkıyor.
Bazı insanlar da cinsel sohbet üzerine yoğunlaşıyor. Ben bu konuda araştırma yaptımda sözler hep şöyle oldu. Bir ihtiyaç oda nihayetinde.
Evet ihtiyaçta kadını yada erkeği direk ihtiyacına cevap olarak görmek de yanlış. Özür dileyerek yazdığım bu cümlelere son veriyorum lakin asla unutmayın. Sohbet ederken karşımızda canlı bir insan var.

Mobil sohbet chat

Mobil sohbet nedir

Mobil ile sohbet etmek konusuna gelince;
Elinizdeki telefonlar ile yada tabletler benzer bir iletisim aracı kullanılarak www.makaraci.net adresimizden ister yeni sürüm girişler ile isterseniz eski sürüm giriş tercihleri ile makarasohbet imkanı sizlerle.

Siz siz olun chat yaptığınız alanı iyi seçin. İnsanlar bu alanda herşey olur. Fakat sizin biranda herşeyiniz olmasına izin vermeyin.
Dilerim sizleri üzmeden memnun eden sohbetler hep sizinle olsun. Bugünlük hoşçakalın.

2 Yorumlar

 1. Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Sitesi – Makaraci.NetSeviyeli sohbet siteleri - Seviyeli sohbet siteleri ile herkese merhaba.

  29 Haziran 2021 at 09:19

  […] bilerek kırmayın bu alanlarda kırmayın ki duasına belki birgün sizi katar. Fakat siz siz olun mobil sohbet chat siteleri içinde asla gönlünüzü defter yapmayın. Yoksa gelen karalar, giden karalar. Hoştur […]

  Cevapla
 2. Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Sitesi – Makaraci.NetMobil chat sitesi - Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Sitesi - Makaraci.Net

  10 Temmuz 2021 at 09:04

  […] sanatları kendiliğinden icra etmesi gayet meşakatli. Konumuz elbette kitaplar değil. Fakat mobil chat sisteminde genel olarak cehaleti gösteren insanlar mevcut. Asla yok demiyorum. Demek istediğim şu […]

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir