Chat kanalları


Chat kanalları

Chat kanalları yazıp google amcaya arama yapan sohbet severlere merhaba. Bugün konumuz aşk olsun istiyorum. Sohbette aşk konusu anlamlı geliyor.
Hani insanlar her güne farklı başlarlar. Bende bu güne sanırım aşkla başladım.
Hepimiz öncelikle giriş yaparkan makara sohbet edasıyla geliriz. Genel sohbet ederken özelimiz pek olmadığından sizde pek kalan birşey olmaz.
Fakat eğer özel hissettiğiniz birisini özelinize almışsanız o zaman vay halinize. Her zaman diyorum aslında tipinin pekde önemi yoktur burada insanların. Benim için öyle degil elbette. Galiba arada benim gibi tipede bakan çıkar.
Fakat bende dahil aslında tipden daha önemli karaktere bakmaktır. Bir insanın nasıl karaktere sahip olduğunu yazılarından anlarsınız. Hepimiz önce yazısını severiz. Çünkü ilk karşımızdakini yazısıyla tanırız. Sonra tip ikinci planda, hatta üçüncü çünkü ilk sesini duymak isteriz.
Sonra sesli ve görüntülü hal almaya başlar muhabbet. İnsan bağlanmak için bahane arıyordur. Karşı tarafın ilgisi buna gayet taban atar.

Chat kanalları

Mobil sohbet chat insanları aslında en güzel böyle bağlıyor ve bağımlılık halini aldırıyor. Bazen aşkla sohbet edersiniz, bazende gır gır makara sohbet.
Bazende takılı kaldığın insan saklı gizli aşk yaşamak ister ki doyumsuzdur. Senden başka senin haberin olmadan kim bilir vardır hayatında senin gibi…
Bir kadın yada adam ilişkini saklamak istiyorsa bilki onda bir eksik vardır. Uzaklaş sakın bağlanma!
Sevgilim olma herşeyim ol muhabbetleri ise belirlidir. Her zaman düzen aynı işler. Boynuz takmayı seven çok. Işte bu yüzden sen sen ol sanal hayatında da reel hayatında da karşına aldığın sevdiğin insana sahip çık.
Bazen insanları kandırmak çok basit  mobil sohbet chat yaparken. Görmüyorlar o an sesimi duymuyorlar diye herkes her mesleğe de sahip olabiliyor.
Hayalleri herkesin Paris fakat gerçekler Adana, Mersin…

Chat kanalları

Chat kanalları

Sohbette aşk

Bende yıllar evvel aşkla sohbet edilmez sanırdım. Bide kendimi yöneticiliğe adapte etmiş haldeydim.
Sonra bir baktım ki sanal içinde insanlarda yöneticilik dışında resmiyeti kenara atmışlar hisler var. Bana bu yargıyı kırdıran Edisler, Casper’lar yada benzeri nickler var.
Kolay olmadı elbette ama zorda olmadı sohbette aşk.
Hayatta her zor kafa dağınıklığın bir çıkışı elbette var. Mobilchat imkanı herşeye bir kolaylık sağlıyor.

Şimdi o kolaylıkla sizde www.makaraci.net ile tanışın. Mobilchat internetin olduğu her yerde sizinle.
Bugünlük makaleme böyle son vermek istiyorum dilerim. Gönlünüze harika bir padişahı bu alanda bulabilirsiniz.
Hoşçakalın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Referans: Sohbet Siteleri - Sohbet Odaları - SohbetGemisi