Kaliteli chat sitesi


Kaliteli chat sitesi

Kaliteli chat sitesi makalemizle herkese merhaba. Bugün kaliteli chat nasıl olur ve nasıl ne gibi yenilikler var. Bu konu üzerine biraz söyleşi etmek istiyorum siz kullanıcılarımızla.
Kaliteli chat yapabilmek için öncelikle insanların kaliteli ve elit kişiler olması gerekli.
Biliyoruz ki bu alanlarda inandığınız doğrular değişmesede, inandığınız insanlar değişiyor. O yüzden zaman zaman insanları anlamak gerekiyor. Bazen eşref saati bazen eşşek saatinde olabiliyoruz.
Buna siz inandıklarınızın değiştiğini sanmayın.
Psikoloji malûm bu dönemlerde insanları zorluyor.
Bazen bu durum da kalitelichat mevzunundan insanı uzaklaştırıyor. Çünkü ruh hali insanın  sohbetine yansıyor.
Eskiden daha farklıydı insanlar birbirine daha anlayışla yaklaşıyordu. Şimdi hayatın yıpranmışlığı insanlara etki ediyor.
Genel olarak 2000 yıllarında chat dönemlerinden makarasohbet ve oyun alanlarına ağırlık verilirken.
Bu dönemde insanlar sohbetine duygusal yaklaşıyor. Buda edilen muhabbetin şeklini el mecbur değiştiriyor.

Kaliteli chat sitesi

Herşeye rağmen bu alanda güzeli güzel yapan edeptir. Edep ise buralarda güzeli sevmeye sebeptir. Mevlâna hazretleri ne güzel demiş. Edeple edilen bir sohbet herşeyden daha güzel.
Biliyoruz ki günümüz de lan lun muhabbetleri kanal genelinde bile yapılabilmekte. Fakat olması gereken kurallar bellidir. Bu kurallara insanı uydurmak ve uyarmak gerek.
Günümüz sunucuları insan kaybetmemek için her muhabbete izin vermekte. Aslında türkçemiz de lan kelimesi argodur.
Sohbet sitesi kurallarına genelde sohbet etme şekline aykırıdır.
Çok özlüyorum eski muhabbetleri ve eski kaliteyi. Şimdilerde herşey sahte.
İnsanlar sahte en başta hepsi bir yalan dolan peşinde.

Kaliteli chat sitesi

Kaliteli chat sitesi

Kaliteyi arttırmak

Kalite sohbette nasıl artar? İnsanlar öncelikle karşısında olan kişinin bir bot değil. İnsan olduğunu bilmeli. Ruhu var duyguları var.
Alay edilemez!
İnsanları önce anlamaya çalışmak lazım. Eskiden sorunu olan değil. Genel olarak makara yapanlar vardı. Şimdi ise sadece sorunu olup evinden uzaklaşanların alanı oldu.
Kimseyle gırgır şamata kahkaha muhabbetleri edemiyoruz. Psikolojisi çökmüş bir çok insan soluğu sohbet sitesi içinde alıyor.
Kaliteyi arttırmak şuan sadece insanları daha iyi anlamaktan geçiyor. Nabza göre şerbet derdi dedem. Ne kadar haklı olduğunu bu alanda şuan anlıyoruz.
Uzun lafın kısası herşey sizin elinizde. Siz seviyesiz biri olursanız karşınızdakinden daha iyisini bekleyemezsiniz.
O yüzden bu alanda kalite sizsiniz.
Kaliteli sohbet edebiliyorsanız adresiniz www.makaraci.net başka adrese gerek yok.

1 Yorum

  1. Bedava Sohbet, Chat, Mobil Sohbet Sitesi – Makaraci.NetBedava tanışma sitesi - BedavaBdaeva tanışma sitesi adına

    17 Temmuz 2021 at 09:19

    […] Kaliteli chat sitesi içine herkes başta makara sohbet olsun diye girer. İlk başlarda genel sohbet güzel ve dikkatli gider. Günler ilerledikçe insanın dikkatini çekenler olur. Ne yapıyor dersin, kime yazıyor? Kiminle birlikte yada oda beni merak ediyor mu gibi bir çok soru oluşur. Hele tanışma sitelerine yeni yeni geliyorsanız meraklarınızda burada kalma sürelerinizde bir bir artmaya başlar. Belki bir arayışla girmemişsinizdir. Fakat zamanla farketmeden bir arayış içersinde bulursunuz kendinizi. Hoşsohbet kalitelichat yada başka arayışlar. Aslında gelirken bir arayışı olmadığını düşünen sen. En başında sohbet arayışı ile gelmişsin demektir. Yani aslında kabullenmesekde hepimiz bir arayışla gireriz. Ben kendimden pay biçiyorum. Eskisi kadar chat yapmıyorum. Ama bir alana giriyorsam ya birine bakmaya giriyorum yada bir sebeple giriyorum demektir. Sebepsiz seçenek yoktur. […]

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir