Kolay sohbet


Kolay sohbet

Kolay sohbet ile herkese merhaba. Adı üzerinde dimi aslında kolaylık. İnsanlar püsürlüğe alışmış durumda. Her şeyin kolayı neyse onun peşinde.
Arkadaş arıyorum diye baktım da aramalara. Aman yarabbi önüne bir dünya  fotoğraf cıktı ve kadın ağırlıklı.
Bazen gerçekten toplumumuzu kınamak geliyor içimden. İnsanlar ne kadar arayış peşine ve kolaylığa düşmüş.
Doğru telefon başında her dilden, her ilden, her dinden insanla tanışma imkanı. Güzel mobil chat yapabilmek fakat birazda insanları tembelleştiriyor.
Kolay kazanılan herşey bence kıymetsiz oluyor asla unutmayın. Buralarda insanlara her an kaybedecekmişlik hissi vermelisiniz. Yoksa siz kaybedersiniz.

Kolay sohbet

Aslında hayatta insanlar genel olarak zoru severler ki zor tatlıdır. Kolay kazanılan herşey kıymetsiz gibi gelir insana fakat kaybedince anlaşılır değeri.
Kolaychat imkanı olan bu alanlarda yıkmak düzeltmekten, yalan söylemek ispatlamaktan daha kolaydır. O yüzden insanlar yalan söylemeyi meslek edinmişler.
Fakat benim sizlere tavsiyem doğruluktan ne reel hayatımızda nede sanal hayatımızda şaşmamak gerek. Evet biliyorum nasihat etmek kolay, örnek olmak zordur. Lakin bu sözleri bizzat doğru oluşumla yazıyorum emin olabilirsiniz.

Elbette karşınıza belkide doğru olmayan insanlar çıkabilir. Buradaki muhabbet eşinizi siz seçeceksiniz kim doğru, kim yanlış, bay doğru bayan yanlış hesabı .

Kolay sohbet

Kolay sohbet

Ücretsiz chat

Asıl söylemek istediklerinde gelelim. Malum insanlar zoru sever dedik ama. Chat yaparken tercih edilen kolay olandır. Erişimi, ulaşımı ne kadar kolay ise o kadar güzel olur sohbet.
Bakin bide hele hiç bir ücret ödemeden sohbet ediyorsa deymeyin insanların keyfine.
O yüzden artık site site gezmek yok. Hem derdini anlayabilecek, hemde sana dostluk edebilecek insanlar burada.
Zaman mekan farketmeden internetinizin olduğu her yerde 24 saat sohbet imkanı.
Üstelik ücretsiz chat. Ama demeyi, bahaneler üretmeyi bırakın. İllaki yer lazımsa. Olmanız gereken yer www.makaraci.net sizin adresiniz.
Mobil chat sitesi ve bedava sohbet imkânı. Aranızdaki mesafeleri yok etme taraftarı.
Zaman kaybetme, zamanın yenilikleriyle tadını çıkar.
Şimdi bir telefon kadar yakın ve bir o kadar kolay. Biz hazırız, siz hala hazır değilmisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir