mIRC Sohbet


mIRC Sohbet

Sohbet ortamlarının her ne kadar tarih olduğu sanılsa da en vazgeçilmezi Mirc Sohbet kullanıcısı sayısı ile dikkat çekmektedir.

Kurulan sistem sayesinde daha canlı bir sohbet akışını yaratan sohbet programı ile yazılı chat sohbet siteleri bu programı kullanmaya tekrar başladı. Bilmem bilirmisiniz yıllar öncesinde mobil cihazlardan girişin mümkün olmadığı dönemlerde bilgisayar üzerine indirdigimiz uygulama tekrar gündem de. Uygulamalardan daha çok tercih edildiği ve eski Sohbetci kullanıcılarımızın vazgeçemediği program haline gelmiştir.

mIRC Sohbet

Makaraci olarak kurmuş olduğumuz hem mIRC hemde mIRC sohbet odaları nda mIRC sohbet in zevkini tekrar yaşamaya yaşatmaya karar verdik. Sohbet programını indirmek mobil cihazlarınıza indirdiğiniz program gibi ücretsiz olup kolay sohbet edebilmenizi sağlamaktadır.

mIRC Sohbet Odaları

Eskilerin herşeyi bir başka. Sohbeti, insanı, sohbet düzeni. Bunları özleyen bizler mIRC sohbet yaparak kurduğumuz o ilişkileri tekrar kuracağımızı düşünmüyor değiliz. Yıllar geçmiş olsa da unutulmayan tadı damağınızda kalan herşeyi tekrar yaşamak adına buradayız.

Uygulama sohbet odaları diğer sohbet odalarımıza nazaran kullanıcı kitlesi ve sohbetinin seviyesi hep bir başka olmuştur. Hani derler ya eski sohbetcilerden kim kaldı. Eskinin tadını almak isteyen dostlarım yerini makaracı da uygulama sohbet odaları nda aldı.

Sohbet odalarımız elbette ki bedava bir sistem üzerine kurulmuştur. Bir para talebimiz olmadan yapabileceğiniz sohbet ile yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Çeşitli eklentiler sayesinde sohbetinizi hep gündemde tutmak hemde daha canlı görebilirsiniz.

Uygulama Sohbet Ortamı

Sohbet ortamı sohbet programı ile elbette yukarda da belirttiğimiz gibi daha hızlı ve daha canlı. Kurulum yapar yapmaz mIRC giriş yaptığınız takdirde ilk kullanıcılarına biraz karışık gelse de eski Sohbetci arkadaşlarımız eğlenceli alışa gelmiş sohbet ortamı nı tekrar bizimle yaşayacaklar.

Sizler de sitemiz üzerinden mIRC indir butonunu kullanarak ücretsiz indirim sağlayabilir, bu canlılığa böylelikle göz kırpabilirsiniz.

Evet evet sizlerde bu canlı chat sohbet ortamını yakalayın diye uygulama indirmek tamamen ücretsiz. Çok fazla zaman kaybetmeye gerek yok. Sende indir katıl aramıza. Var mısın bizimle eskilerin tadını yaşamaya ve yaşatmaya?

O halde aşağıdaki linke tıkla.

http://www.makaraci.net

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir