Parasız Sohbet Siteleri


Parasız Sohbet Siteleri

Parasız Sohbet Siteleri arasında Makaracı, tüm hizmetleri ile bedava oluşu nedeniyle oldukça fark yaratmaktadır.

Her ne kadar hemen hemen tüm chat sohbet sitelerin de de görülse de illaki sales adı altında yetkilendirme söz konusu olunca bir para mevzusu elbette geçmektedir. Lakin sohbet sitemiz de herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Bizde sales diye bir kavram söz konusu değildir.

Ücretsiz Sohbet Odaları

Sohbet odalarımız da sohbet edebilmek için ücret ödemenize gerek yok. Sitemiz makaracı makara dan ibaret anlayışı ile sizlere sadece dostluk kazandırmak, yeni arkadaşlıklar edinebilmenizi kolaylaştırmak  amacıyla bu sisteme dahil olmuştur.

Sohbet odalarımız da başta dediğimiz gibi sales adı altında dahi yetkilendirilme mevzu bahis olduğunda bile ücret almıyoruz. Sohbet odalarımız para amaçlı bir site bünyesinde yer almamaktadır.

Radyo sohbet kanallarımızda yayıncı olmak ve yayınlara konuk olmak hatta canlı isteklerde bulunmak isteyen kullanıcılara müjde. Hepsi bedava 🙂

Parasız Chat Siteleri

Parasız sohbet siteleri

Kurduğumuz sistem sayesinde chat yapabilen dostlarımız aceba cebimden kaç TL gidicek hissiyatıni dahi yaşamıyorlar. Çünkü sitemiz makaracı da paranız geçmiyor.

Sosyalleşebilmenin parasız da mümkün olabildiğini kanıtlama çabasına girmiş olduğumuz doğrudur. Çünkü arkadaşlıklar edinmenin para ile samimi olamayacağını sizlerde bizlerde biliyoruz. Bu nedenle chat yapmak bedava kurulan dostluklar da çıkarsız.

Etrafınızdaki tüm chat siteleri yada sohbet sitelerine baktığınızda her nekadar ücretsiz denilse de malesef ki ticarete dökülmüş bir çok site göreceksiniz. Biz bu sitelerden asla olmayi düşünmüyoruz. Ticari rant kavgalarına ailemizden biri gibi gördüğümüz sizleri asla dahil etmeyi düşünmüyoruz.

Parasız Chat siteleri yada parasız sohbet siteleri adı konu başlığı altında toplanan sitelerin arasında elbette ki makaracı da bulunmaktadır. Lakin bizim rekabetimiz cebinizi değil ailemizi büyütmemize vesile olmaktadır.

Ücretsiz Chat odaları

Makaracı da hem chat hemde sohbet odaları bedava bir sistem dahilinde yer almaktadır. Bu nedenle kullanıcıların içi rahat olsun ki para konusu geçmeyecek aramızda.

Tamamen ücretsiz olan servislerimiz sayesinde daha samimi dostluklar menfaat içermeyen arkadaşlıklar yaşanmaktadır. Makaracı ile bu farkı yaşamak adına hadi sende tıkla.

http://www.makaraci.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir